Тіло масою 2 кг рухається вздовж осі Ох під дією постійної сили 6Н.Визначте формулу, яка може

описувати залежність координати тіла від часу а)х=2+6t+3t²б)x=5+7t-1,5t²в)х2+1,5t-3t²г)х=-6-3t+t²​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурбек.

Ответ: Б) х=5+7t-1,5t^{2}

Объяснение:

Дано:

m=2 кг

F= 6 Н

F=ma

a= F/m

a= 6 Н/ 2 кг = 3 м/c2

x=V0+V0t+at^{2}/2

x= V0+V0t+3t^{2} /2

3/2=1,5

Дивимося що задовільняє умову того, що у рівнянні повинне бути число 1,5 на місті прискорення(а) і отримуємо результат Б) х=5+7t-1,5t^{2}