ТРИДЦАТЬ БАЛЛОВ з якого матеріалу виготовлена деталь,якщо для того щоб нагріти її від30⁰С до 50⁰С

треба витратити 5.2 кДж теплоти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аулова Зоя.

Ответ:

Объяснение:

Q = c·m·(t₂ - t₁)

с = Q / (m·(t₂ - t₁))

c = 5200 / (2·(50 - 30)) = 130 Дж/(кг·°С)

Материал -  свинец