На яку висоту можна було б підняти людину масою 78 кг, якщо всю енергію, що виділиться під час

повного згоряння 15 г спирту, перетворити на потенціальну енергію людини? Дам 20 балов!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 78 кг

m₂ = 15 г = 15·10⁻³ кг

q = 30·10⁶ Дж/кг

_______________

H - ?

1)

Выделится теплоты при сжигании спирта:

Q = q·m₂ = 30·10⁶·15·10⁻³ = 450 000 Дж     (1)

2)

Eп = m₁·g·H  = 78·10·H = 780·H   Дж             (2)

Приравняем (2) и (1):

780·Н = 450 000

H = 450000 / 780 ≈ 580 м