4. Знайдіть відстань, яку проїхав автобус за 120 с, якщо його швидкість 20 м/с. (2 бали) DUU


Ответы на вопрос

Отвечает Азеева Ирина.

Відповідь: V=l/t

                    l=V*t

                    l=20*120=2400м=2,4км

Пояснення: