Обчислити фокусну відстань та оптичну силу лінзи. d= 12 f=15 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацаков Дорджи.

Дано:

d=15

f=30

1/F=1/d+1/f

1/F=3/30

D=0.1 диоптрий

F=10 метров

увеличение Г=f/d=30/15=2(в 2 раза)