Два тіла рухаються рівномірно. Перше зі швидкістю 10 м/с, інше – зі швидкістю 18 км/год.

Швидкість якого тіла більша? У скільки разів? Розв’язання. 1. Спочатку необхідно швидкість другого тіла перетворити в м/с: . 2. Порівняти швидкості: _______ . Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалина Даша.

Ответ:  в два раза первое тело движется быстрее второго

Объяснение:

Дано:                       СИ

V1=10м/с

V2=18км/час          5м/с

--------------------

V1/V2-?

V1/V2=10/5=2