Яка маса тіла якщо за 0,05с після удару силою 20Н воно набуває швидкості 8 м/с2​


Ответы на вопрос

Отвечает Френкель Антон.

Ответ:

125 г

Объяснение:

Δt=0.05 c   F=20 H    Δv=8 м/с    m=?

===

Δp=m*Δv=F*Δt

m=F*Δt/Δv=20*0,05/8=0,125  кг

========================