Яка сила діє на тіло масою 5 кг, яке рухається з прискоренням 0,3 м/с²?


Ответы на вопрос

Отвечает Топол Елена.

Ответ: 1,5Н

Объяснение:

Дано:

m=5кг

а=0,3м/с²

--------------

F-?

F=m*a=5*0,3=1,5Н