'яку оптичну силу має збиральна лінза фокусна відстань якої дорівнює 12,5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.
Оптична сила лінзи D=1/F
F-фокусна відстань в метрах
D=1/0.120м.=8