Потяг масою 106кг за 1 хвилину 4 секунд збільшив швидкість з 54 км/год до 72 км/год. Знайти силу

тяги, якщо коефіцієнт опору руху дорівнює 0,03.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Ответ: 11,66Н

Объяснение:

Дано:

m=106кг

t=1мин 4с=64с

Vo=54км/ч=15м/с

V=72км/ч=20м/с

η=0,03

-------------------------

Fт-?

R=m*a

R=Fт-Fтр

a=(V-Vo)/t=(20-15)/64=5/64=0,08м/с²

Fтр=m*η=106*0,03=3,18Н

R=ma=106*0,08=8,48Н

Fт=R+Fтр=8,48+3,18=11,66Н