Потяг масою 10^6 кг за 1 хв 40с збільшив швидкість із 54км/год до 72км/год. Знайдіть силу тяги,

якщо коефіцієнт опору руху дорівнює 0,03

Ответы на вопрос

Отвечает Таран Ксения.

V1=54км/ч=15м/с, V2=72км/ч= 20м/с, t=100c, ускорение а= V2-V1/t=0.05 м/с² Сила сопротивления Fc=k*mg= 0.03*10^6*10= 3*10^5H= 300кН, уравнение движения ma= Fт-Fc, Fт=ma+Fс=10^6*0.05+ 300= 350кН -ответ