Яка маса золотого зливка, який можна розплавити за температури плавлення, передавши йому 6 кДж

теплоти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тайшин Никита.

Ответ: Q= 6 кДж = 6000 Дж

t = 1065°

m - ?

m = Q/t

m = 6000 / 1065 = 5,6 кг

Объяснение: якщо я не помилилася в температурі плавлення, але у мене в книжці така температура