Яке прискорення тіла масою 320 г під дією сили 4 Н? (2 бали) *


Ответы на вопрос

Отвечает Kabilbek Nazerke.

Объяснение:

Дано:

F = 4H

m = 320 г = 0.32 кг

Знайти:

g-?

Решение:

g= F/m

g = 4 / 0.32 = 12.5 H/кг

Ответ: 12.5 H/кг