Тіло зробила 15 повних обертів за 25 секунд.Визначи період і частоту обертання​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимергазиев Данил.

Ответ:

T=t/n=25/15=2.5c

V=1/t=1/2.5=0.4Г ц