СРОЧНО За якими формулами обчислюють період рівномірного руху тіла по колу,обертову

частоту,швидкість руху? ЯКими є одиниці періоду обертання,обертової частоти,швидкості руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Алексей.

Ответ:

Період рівномірного тіла по колу:

Т =  \frac{t}{N}

Т- період обертання

t- час спостереження

N- кількість обертів

[Т]= 1 с

_____________________________

Обертова частота:

n =  \frac{N}{t}

n- обертова частота

N- кількість обертів

t- час спостереження

[n]= 1 об/сек=

 = c { }^{ - 1}

________________________________

Лінійна швидкість:

v = \frac{2 \times \pi \times r}{Т}

ν- лінійна швидкість

r- радіус кола

Т- період обертання

[ν]- м/с

________________________________

Кутова швидкість:

ω =  \frac{φ}{t}

ω =  \frac{2 \times \pi}{T}

ω- кутова швидкість

Т- період обертання

φ- кут повороту

радіуса за інтервал часу t

[ω]= 1 рад/с=

 = 1c {}^{ - 1}