На скільки градусів нагріється 3кг води, якщо вся теплота, що виділилася при повному згорянні 10г

спирту, пішла на її нагрівання? СРОЧНО!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Надёжин Тима.

Дано:

m1= 3 кг

с= 4 200 Дж/кг×°С

m2= 10 г= 0,01 кг

q= 27×10⁶ Дж/кг

Q1=Q2

______________

∆t-?

Розв'язок:

Q1=Q2

Q1= cm1∆t

Q2= qm2

cm1∆t= qm2→ ∆t = \frac{qm2}{cm1}

∆t =  \frac{27× {10}^{6} ×0,01}{4200 \times 3} ≈21,43°C

Відповідь: t≈21,43°C