У 100г окропу вливають 100 г води, взятої за температури 20 °C. Визначте температуру води після

змішування ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гембель Соня.

Дано:

t1=100°C

t2=20C

m1=0,1 кг

m2=0,1 кг

Решение:

Q1=Q2

c*m1*(t1-tсмеси)=с*m2*(tсмеси-t2)

4200Дж/(кг*°C)-420t=420t-8400 Дж/(кг*°C)

840t=50400

tсмеси=60°C

Ответ: 60°C