Решите , пожалуйста,задачу по физике 1)У посудину теплоємністю 100 Дж/К, що містить 200 г води за

температури 20 градусів Цельсія, вливають 300 г окропу. Визначте температуру води після встановлення теплової рівноваги.

Ответы на вопрос

Отвечает Красненко Карина.
C=100 Дж/К
300 г=0,3 кг
Q1=m1c1Δt1+m2c2Δt1
Q=mcΔt
m1c1Δt1+m2c2Δt1=mcΔt
CΔt1+m2c2Δt1=mcΔt
100(t-20)+0,2•4200(t-20)=0,3•4200(100-t)
100t-2000+840t-16800=126000-1260t
940t+1260t=18800+126000
t=144800/2200≈66 град