8 клас фізика срочноооооо Знайти масу води для нагрівання якої 40 градусів витрачено 42000 дж

теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Дима.

Ответ:

250г

Объяснение:

∆t=40°

Q=42000Дж

c=4200Дж/кг°С

Q=c*m*∆t

m=Q/c*∆t=42000/4200*40= 0.25kr = 250г