3. Тіло падає з певної висоти над землею. У момент падіння на землю його ШВИДКІСТЬ дорівнює 30м/с.

З якої висот впало тіло?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Карина.

Ответ:

По закону сохранения энергии m*g*h=m*V^2/2

h=V^2/2*g=30^2/2*10=45 м