Мотоцикліст проіхав 20 кілометрів за 45 хвилин а потім їхав зі швидкістю 60 км/год протягом 1.5.

Яка була його середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Слизова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

если 1.5 часов

v ср = всё расстояние / на всё время

S = 20 + 60*1.5 = 110

t = 1.5 + 20/0.75 = 28.16(6)

v = S/t = 110/28.16(6) = 23.4375 км/ч