Оптична сила лінзи дорівнює –4 дптр. Якою є фокусна відстань цієї лінзи? Ця лінза збиральна чи

розсіювальна?

Ответы на вопрос

Отвечает Шпакова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D = - 4 дптр

_________

F - ?

Фокус линзы:

F = 1 / D

F = 1 / (-4) = - 0,25 м       или    F = - 25 см

Это рассеивающая линза