Визначити швидкість дачника, який половину шляху проїхав автобусом , 72км\год, решту -пішком зі

швидкістю 1м\с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Женя.

Ответ:

v = 6.85714285714 км/ч

Объяснение:

v ср = весь путь/всё время

1м/с = 3.6 км/ч

S=72+3.6*20=72+72=144

t=1+20=21

v=144/21=6.85714285714