санки з'їхали з гірки та продовжують рух по горизонтальній поверхні . На скільки зміниться модуль

імпульса санок якщо протягом 5 с на них діє сила тертя , що дорівнює 20 Н ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюкин Денис.

Ответ:

Объяснение:

F=dp/dt   dp=F*dt=20*5=100 кг*м/с