5. Санки з'їхали з гірки та продовжують рух по горизонтальній поверхні. На скільки зміниться

модуль імпульсу санок якщо протягом 5 с на них діє сила тертя, що дорівнює 20 Н? через дано будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Яновский Арсений.

Ответ:

F=dp/dt

dp=F*dt=20*5=100кг*м/с

Объяснение:

Удачі