Який об'єм гасу був спалений якщо при цьому виділилося 688 МДж тепла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ангелина.

Ответ: 18,7л

Объяснение:

Дано:

Q=688МДж

q=46МДж

ρ=0,8г/см³

==========

V-?

V=Q/(qρ)=688/(46*0,8)=18,7л