Заряджена частинка рухається зі швидкістю 150 км/с у магнітному полі з магнітною індук- цією 1 та

перпендикулярно до ліній магнітної індукції. Визначте модуль електричного заря- ду частинки, якщо на неї діє сила Лоренца 4,8*10^-14 Конденсатор електроємністю 3 мкФ, заряджений до напруги 30 В, з'єднали з котушкою індук- тивністю 1,2 мГн. Визначте максимальну силу струму в котушці, вважаючи електромагнітні коливання в колі незгасаючими. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Иван.

Ответ:

W=m*V^2/2 V=sqrt(2(W/m) (1)

m*V^2/R=q*B*V

q=m*V/B*R(2) подставим 1 в 2

q=m*sqrt(2*W/m)/B*R

Объяснение:

физика