Яку кількість теплоти треба надати воді, маса якої 500г, узятот за температури 12 градусів за

Цельсісм, для того, щоб перетворити ї на пару?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Виктория.

Ответ:

1 313 800 Дж

Объяснение:

Q = (cm(t2 - t1))+(Lm)

Q = (4200 * 0,5 * (100 - 12)) + 0,5 * 2 258 000 = 1 313 800