Визначити частоту електромагнітної хвилі у вакуумі, якщо довжина цієї хвилі дорівнює 75 нм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Балаж Сильви.

Ответ:

Объяснение:

λ = 75 нм = 75·10⁻⁹ м

с = 3·10⁸ м/с

ν - ?

=============

λ = с / ν

ν = с / λ = 3·10⁸ / (75·10⁻⁹) = 4·10¹⁵ Гц = 4 ПГц