Хлопчик обертає камінь, прив' язаний до мотузки, щосекунди роблячи 2 оберти. Який період обертання

каменю. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонгало Анастасия.

Відповідь:

0.5 c

Пояснення:

h=2

T=1/h=1/2=0.5