Автомобіль проїхав 50 км за пів год, а потім ще 150 км за 2 год. Визначте середню швидкість

автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Алёна.

Відповідь:

s1= 50 км

t1=0,5год

s2=150 км

t2=2 год

v(ср)=(s1+s2)/(t1+t2)=(50+150)/(0,5+2)=80км/год

Пояснення: