Баскетболістка кидає м'яч своїй напарниці, і при цьому м'яч летить по параболі протягом 1 с. Яка

найбільша висота піднімання м'яча і яка відстань між дівчатами, якщо м'яч кинуто під кутом 45° до горизонту?Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Ответ:

1,25 м     5 м

Объяснение:

t=1 c    α=45°    h=?    s=?

===

h=g*(t/2)²/2=1.25 м

vy=vo*sinα=g*t/2

vo=g*t/(2*sinα)=10*1/(2*0.7)=7.14 м/с

s=vx*t=vo*cosα*t=7.14*0.7=5 м

vx - проекция скорости на ось ОХ

vy - проекция скорости на ось OY

===========================