першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 70 км/год а другу половину зі швидкістю 100 км

/год . Знадіть середню швидкість руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбач Кристина.

Ответ: 82,35км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=S/2

S2=S/2

V1=70км/ч

V2=100км/ч

===========

Vср-?

Vср=S/t

S=S/2+S/2=S

t=t1+t2=(S/2)/70+(S/2)/100=17S/1400

Vср=S/(17S/2400)=1400/17=82,35км/ч