(2 бали) Яка швидкісь обертання вітрового колеса радіус якого 2 м, якщо за 1 хв воно робить 40

обер- тів? пожалустааааа помогитееее​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Катя.

Ответ:

v = 2pR / T

T = t/N = 60 / 40 = 1.5 с

v = 6.28 * 2 / 1.5 = 8.373(3) м/с