який об'єм газу потрібно спалити, щоб при його повному згоранні виділилось 129 МДж теплоти. Питома

теплота згоряння газу 43 МДж/кг, густина газу 800 кг/м³ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Дано:

Q= 129 МДж= 129 ×10⁶ Дж

q= 43 МДж/кг= 43×10⁶ Дж

ρ= 800 кг/м³

__________________

V-?

Розв'язок:

Q= qm

m= ρV

Q= qρV→V=  \frac{Q}{qρ}

V =  \frac{129 \times  {10}^{6} }{43 \times  {10}^{6} \times 800 }  = 3.75 \times 10 {}^{ - 3}

Відповідь: V= 3,75×10-³ м³