. 1.Оптична сила лінзи рівна + 25 дптр. Знайти фокусну відстань лінзи.​


Ответы на вопрос

Отвечает Брельгин Василий.

Ответ:

Объяснение:

D = +25 дптр

F - ?

==========

F = 1 / D = 1 / 25 = 0,04 м