СРОЧНО! ДАМ 15 БАЛОВ!автомобіль протягом 20 хв. рухався зі швидкістю 70 км год, а наступні 40 хв.

зі швидкісю 100 км год. визначити середню швидкість автомобіля за весь час руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенцов Ромчик.

Ответ:

90 км/мин

Объяснение:

v = весь путь / всё время

S=20*70+40*100 = 5400

t=20+40 = 60

5400/60=90 км/мин