Яка кількість теплоти виділиться під час повного згорання 3 кг бензину


Ответы на вопрос

Отвечает Гах Руслан.
Q=q*m, де m- маса, а q- питома теплота яка дорівнює 44000 кДж, то 44000*4 = 1.76*10^5 кДж або 0.176 мДж