1.За який час велосипедист, рухаючись зі швидкістю 780 м/хв проїде 2,34 км


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.

Ответ:

780 м/хв = 46,8 км/ч

t = S/v = 2.34 / 46,8 = 0.05 ч