Снаряд масою 30 кг який летів горизонтально зі швидкістю 300 м/с потрапляє у вагонетку з піском

масою 1770 кг і застряє в ній. З якою швидкістю почала рухатись вагонетка якщо її початкова швидкість 1,5 м/с у напряму руху снаряду

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Сергей.

Ответ:

рус.яз:

абсолютно неупругое столкновение

по закону сохранения импульса

mv+Mu1=(m+M)u2

u2=(mv+Mu1)/(m+M)

u2=(30*300+1770*1,5)/(30+1770)=6,475 м/с =6,5 м/с

Ответ =6,5 м/с

укр. мова:

абсолютно непружне зіткнення

за законом збереження імпульсу

mv+Mu1=(m+M)u2

u2=(mv+Mu1)/(m+M)

u2=(30*300+1770*1,5)/(30+1770)=6,475 м / с =6,5 м / с

Відповідь =6,5 м / с