Колько граммов воды можно нагреть от 0 градусов до 100 градусов, сообщив ей 56000 Дж теплоты?


Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

Ответ:

m= 133 г

Дано:

t1= 0°C

t2= 100°C

c= 4 200 Дж/кг×°С

Q= 5,6×10⁴ Дж

________________

m-?

Розв'язок:

Q= cm(t2-t1)

з цієї формули виведемо та знайдемо масу:

m =  \frac{Q}{c(t2-t1)}

m =  \frac{5.6 \times  {10}^{4} }{4200 \times 100}  ≈0,133кг

В задачі написано, щоб відповідь записати в грамах, отже:

(щоб перевести із "кг" в "г" потрібно ×1000)

0,1333кг= 0,133кг×1000= 133 г