Визначити кінетичну енергію диску, що обертається з кутовою швидкістю w = 12 рад/с. Момент інерції

диску J = 0.25 кг*m^2

Ответы на вопрос

Отвечает Козел Екатерина.

Дано:ω=12 рад/с

J=0,25

Знайти:T-?

Рішення:T=J*ω^2/2=0,25*12^2/2=18 Дж

Відповідь:T=18 дж