Помогите У холодну воду масою 462,3г, що має температуру 12,6°С, опускають нагрітий в киплячій

воді металевий циліндр масою 0,85кг. Якою стане температура води? Питома теплоємність води c=4200Дж/(кг∙℃), питома теплоємність металу c=400Дж/(кг∙℃).

Ответы на вопрос

Отвечает Кипятков Ростислав.

Дано:mв=462,3 г=0,46 кг.

cв=4200 Дж/кг*°C.

tв=12,6 °C.

mб=0,85 кг.

cм=400 Дж/кг*°C.

tб=100 °C.

Знайти:t-?

Рішення:Q1=Q2

Qв=Св*mв*(t-tв).

Qб=См*mб*(tб-t).

Св*mв*(t-tв)=См*mб*(tб - t).

Св*mв*t-Св*mв*tв=См*mб*tб-См*mб*t

Св*mв*t +См*mб*t=См*mб*tб+Св*mв*tв.

t = (См*mб*tб+Св*mв*tв) /(Св*mв+См*mб)=(400*0,85*100+4200*0,46*12,6)/4200*0,46+400*0,85)=26 °С

Ответ:t=26°С