Рідку ртуть масою 2г необхідно перетворити на пару. Яка кількість теплоти витрачається для цього,

якщо вона має температуру 37°C

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Ответ:

683,2 Дж.

Объяснение:

Дано:

m= 2 г.=0,002 кг.

c= 130 Дж./кг.*градус С  

t1= 37 гр. С  

t2= 357 гр.С  

L=0,3*10^6 Дж./кг  

Найти:

Q

Решение:

1)  Q1=c*m*(t2-t1)

Q1 = 130*0,002*(357-37)=83.2 Дж.

2) Q2=L*m

Q2=0,3*10^6*0,002=600 Дж.

3) Q=Q1+Q2

Q==83,2 Дж.+ 600Дж.=683,2Дж.

Ответ: 683,2 Дж.