Сучасні спиртові горілки для туризму мають ккд близько 50%. Скільки спирту бкло спалено якщо турист

нагрів 0,45 л води від 20°С до кипіння? Срочно пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

Объяснение:

η = 50% = 0.5раз

V = 0,45 л води  при плотности в 1000 кг/м^3.  m1 =  0.45 кг

t1= 20°С

t2= 100°С

q = 27*10^6 Дж/кг

с = 4200 Дж / кг*К

m = ?

η = Q1 / Q2 = (c*m1*(t2 - t1)) / m*q

m = (c*m1*(t2 - t1)) / (η*q) = (4200*0.45*(100-20)) / (0.5*27*10^6)=

= 11.2*10^-3 кг = 11,2 г.