Період обертання каруселі дорівнює 5 с. За який час вона здійснить 50 обертів? А за 5 с; Б за 10

с; В за 250 с; Г за 0,04 с.+Рішення на листочку​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарыгин Всеволод.

Ответ:

Объяснение:

T = 5 c

N = 50

t - ?

==========

T = t / N

t = T * N = 5 * 50 = 250 c

=========

Ответ В)