Коли до пружини жорсткістю 200Н/м підвісили тіло, її довжина змінилася від 5 до 13 см. Чому

дорівнює маса тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

1,6 кг

Объяснение:

k=200 Н/м     L1=0.05 м   L2=0.13 м    m=?

===

F=m*g

F=k*(L2-L1)

m=k*(L2-L1)/g=200*(0.13-0.05)/10=1.6 кг

=========================