Скільки потрібно спалити газу щоб виділилося 20 МДж енергії....​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Вика.

Дано:

Q= 20 МДж= 20×10⁶ Дж

q= 46×10⁶ Дж/кг- питома теплота згоряння газу

______________

m-?

Розв'язок:

Q = qm→m =  \frac{Q}{q}

m =  \frac{20 \times  {10}^{6} }{46 \times  {10}^{6} }  = 0.43кг

Відповідь: m= 0,43 кг