За перші дві години автомобіль проїхав 60 км,дві наступні години він проїзав зі швидкістю 36км/год

,а за останню годину він проїхав 18 км. Чому дорівнює середня швидкість руху на всьго шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смыслов Илья.

Ответ:

v = всё расстояние / всё время

S = 60 + 18 + 2 * 36 = 150 км

t = 2 + 2 + 1 = 5 ч

v = S/t = 150 / 5 = 30 км/ч