Перше коло на велотреку велосипедист проїхав зі швидкістю 8 м/с, а наступ- них два кола — зі

швидкістю 6 м/с. Визначте середню швидкість руху велосипе- диста за весь час. пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Відповідь

14 м\с

Пояснення:

1) (8+6) помножити на два=28(м\с)-загальна швидкість

2) 28:2=14(м\с)

Вибач якщо написав як було